Zdrowe przekąski na podróż

Zdrowe przekąski na podróż Istnieją trzy poziomy dyplomu, każdy uczeń daje więcej zrozumienia tej branży. Poziom fundamentem jest odpowiednikiem 5 GCSE i daje szeroki przegląd sektora umożliwiając studentom uzyskać smak, co pracy i kariery są dostępne w podróży. Wyższa Dyplom jest takie samo jak 7 GCSE, i ma do prawa, finansów i obsługi klienta, a także zapewnienie dobrego zrozumienia branży.toczenie wrocław Advanced Diploma, który jest utożsamiany z 3,5 A-levels, obejmuje podróże, turystyka i transport pasażerski w głębi i zawiera zrównoważony, zarządzanie przedsiębiorstwem i marketingu.

cele

Chociaż idealnym przygotowaniem do kariery, takich jak biura podróży, przewodnicy i zatrudnienia touroperatora, dyplom nie ograniczają ucznia wejściem do branży turystycznej. Jeżeli po http://www.ziemlewski.pl/ ukończeniu dyplom, Kowalski ta ścieżka kariery nie jest dla nich umiejętności będą mieli nabyte są niezbywalne do wielu różnych branżach. Istnieje ogólne moduły kształcenia w dyplomie, takich jak angielski, matematyka, ICT i PLTS (osobisty, zdobywanie wiedzy i umiejętności myślenia), a także doświadczenia zawodowego, które trwa około dziesięciu dni i niezależnego projektu uczenia się dla studentów, aby pokazać swoje możliwość niezależnego badania.

Barbara Kołosińska (MREC CertRP) jest Dyrektorem Sprzedaży na WP, wiodąca agencja pośrednictwa podróży, które specjalizują się w poszukiwaniu swoim klientom doskonałe oferty touroperatora we wszystkich sektorach branży turystycznej. CM mieć dostęp do największego wyboru zadań agencji turystycznej z najlepszych brytyjskich pracodawców podróży.

Artykuł dzięki: