Pociąg kontra autubus. Czym lepiej podróżować?

Pociąg kontra autubus. Czym lepiej podróżować?

Unikaj jazdy w Rzymie Z Poniższe wskazówki

Rzym jest ekscytujące i piękne miejsce na wakacje, ale logistyka manewrowanie wokół miasta muszą być dokładnie rozważone. W przypadku rezerwacji Rzymskie wakacje większość podróżnych będzie latać na lotnisko Fiumicino. Transfery z lotniska są łatwo dostępne, ponieważ jest to największy port lotniczy we Włoszech i szóstym najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Europie.aby przejść na stronę kliknij tutaj. Transfery lotnisko Fiumicino do różnych miejsc jeżdżą często i można zarezerwować jeden w zależności od godziny przyjazdu i wyjazdu. Po dotarciu do hotelu istnieje wiele innych środków transportu w celu ułatwienia nawigacji po mieście bez uzyskania za kierownicą samochodu.

Wysiadając na lotnisku

transfery lotnisko Fiumicino powinny być ustawione przy rezerwacji wakacji i może pomieścić grupy lub osoby. Rezerwując swój transfer on-line mogą uzyskać zniżkę, a może naprawdę złagodzić ból głowy wyjściu z lotniska. Jest to zdecydowanie najbardziej opłacalne i przyjazne dla środowiska sposobem ucieczki kłopotów z ruchu lotniska i miasta. Ważne jest, aby pamiętać, że raz w mieście, większość form transportu publicznego wymaga dokładnej zmiany i bilety należy wykupić z góry kioskach, barach lub automatów. usług transportowych, które mogą być opłacone kartą kredytową, jednak.

Uderzanie zabytków

Po transport z transferów lotnisko Fiumicino do hotelu miasto należy do Ciebie, aby zbadać! Zabytkowe centrum słynie walkability z większością najbardziej znanych zabytków w ramach rozsądnego bliskość do wzajemnie na piechotę. Istnieje mnóstwo wspaniałych sklepów, butików, restauracji i barów po drodze, aby pomóc zatankować swój dzień poszukiwań. Kierunki, które są nieco dalej mogą być dostępne poprzez rozbudowaną sieć autobusów w Rzymie. Jednak większość podróżnych zgadzają się, że system metra jest prostszy do opanowania i tak samo łatwy w obsłudze.

Artykuł dzięki: