Co zabrać w podróż do autokrau

Co zabrać w podróż do autokrau

Technik poprawy pamięci, która może zmienić swoje życie

Możesz mieć twarz, która jest przeciwzmarszczkowy pomimo 60 lat, ale swoją pamięć z pewnością będą zjedzone jak nadal życia. Utrata pamięci w podeszłym wieku nie może być zatrzymany na pewno, ale może z pewnością być spowolniony. Istnieje wiele suplementów tam, ale niestety żaden z nich nie jest pigułka cud. Dlatego też, jedynym sposobem, aby dać impuls pamięć jest dowiedzieć się kilku technik pamięciowych akcesorium, które naprawdę mogą zmienić swoje życie.

Przy użyciu technik optymalizacji pamięci, główną ideą jest, aby w pełni korzystać z naszego mózgu i pamięci, tak aby zachować nam myśleć i „ruchu” w każdej chwili. Większość pamięci techniki dostępne tutaj są łatwe do naśladowania, jako takie; nie na pewno trzeba się martwić o pójściu do skrajnych końcach widma.

Po pierwsze, musimy nauczyć niektóre ze sposobów, w którym nasza moc pamięci może być zabudowane. Pamiętając informacje takie jak adresy, numery i nazwy pomoże zapewnić, że nasza pamięć jest dopracowywane. Jest to również forma ćwiczeń pamięci, który pozwala wykonywać swój mózg do podjęcia i przechowywać w pamięci. Alternatywnie, granie zadziwiające gry i puzzle pomogą w rozwijaniu swoją moc pamięci.

Inną techniką, aby poprawić swoją pamięć jest, aby nauczyć się sztuczek przechowywania pamięci. To odnosi się do tego, jak różni ludzie są w stanie przechowywać w pamięci, w ciągu zaledwie krótki okres czasu lub tak zwanego ‚fotograficzną pamięć „. Stosowana technika rozwijać tę fotograficzną pamięć zależy od ludzi do ludzi. Ale im bardziej popularnym jest mieć psychicznego scenariusz rzeczy, które były adresowane do zapamiętania. Na przykład, gdy podano listę elementów dla sklepów spożywczych, wystarczy użyć słowa z listy, tworząc scenariusz psychiczne.
Artykuł dzięki: