Strona glowna

Firma przewozowa Beta-Bus funkcjonuje od 1998 roku. Zajmuje się głównie przewozem ludzi na trasie Piła-Złotów, greenfuture-projekt.pl Złotów-Trzcianka i Trzcianka-Piła, a dodatkowo oferujemy wynajem naszych pojazdów na wycieczki krajowe, zagraniczne. Nasze wysokie usługi, komfortowe i wysokiej jakości autokary sprawiają, że świetnie dostosowujemy się do potrzeb klienta.biancas.pl – wesele Gdynia

Powstaliśmy głównie po to, aby ułatwić życie młodzieży szkolnej. Dotychczasowy rozkład jazdy na tych trasach był ubogi, uczniowie bardzo mieli mały wybór możliwości dojazdu do szkoły i powrotu do domu. Od kiedy wprowadziliśmy nasze usługi na lokalny rynek życie młodzieży szkolnej znacznie się ułatwiło, ich czas oczekiwania na połączenia znacznie zmalał.

Nasze 18 letnie doświadczenie na rynku sprawiło, że posiadamy doświadczonych i profesjonalnych kierowców, którzy na pierwszym miejscu stawiają na bezpieczeństwo pasażerów.

Autokary są wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Przestrzegamy czasu pracy kierowców – muszą oni mieć odpowiednią ilość przerwy, po odpowiednim czasie za kierownica. Pilnujemy tego i dbamy o godne warunki odpoczynku dla naszych kierowców.

Możemy pochwalić się kompleksowymi usługami na najwyższym poziomie, za które nie raz zdobywaliśmy listy pochwalne.

Do waszych usług oferujemy trzy minibusy dla grup 8 – 16 osób, jeden midibus dla grupy 10-20 osób oraz cztery autokary dla liczby osób powyżej 35 do 100.

Artykuł dzięki: